Loterij Zeeuws-Vlaanderen

Ook in Zeeuws-Vlaanderen worden 10.000 lootjes van € 1,00 per stuk verkocht.
Indien er tijdens het DELTA Ride weekend 8, 9 en 10 juni a.s. nog lootjes over zijn, worden ze ook daar door ons verkocht. De trekking is op maandag 11 juni 2018. De trekking wordt verricht door notaris de heer P. Platier van Triasnotarissen in Goes. De nummers van de winnende loten komen dan achter de prijs te staan.

De winnende lotnummers met vermelding van bijbehorende prijs worden bekend gemaakt via deze website, Facebook, de nieuwsbrief en op woendag 20 juni ook in het Zeeuws-Vlaams Advertentieblad (ZVA)
Op vertoon van het winnende lot kunt u uw prijs vanaf 12 juni tot 29 juni a.s. afhalen bij het bedrijf dat de prijs beschikbaar heeft gesteld.

Heeft u t.z.t. vragen, dan kunt u contact opnemen met Kim Bakker kimbakko@hotmail.com

 Als u interesse heeft om lootjes te kopen of te verkopen dan horen wij dat graag.

 

Horeca Markt Terneuzen 1 x Yakiniku Grill www.yakinikugrill.nl
AH Zeeuws-Vlaanderen 5 x bon € 100,00 www.ah.nl
Faas Tweewielers               
Martin de Fouw tweewielers         Profile Axel
1 x Transportfiets www.faastweewielers.nl; 
www.martindefouw.nl;
www.fietsspecialistaxel.nl
Skidome Terneuzen 2 x 2 p VIP pakket = 2 uur privé les + 2 uur vrij skien (incl materiaal en kleding) www.skidome.nl/terneuzen
Zus & Zo woonwinkel - Oostburg 1 x Design lamp www.zus-en-zo.nl
E.T.B. Verlinde 1 x Sony Bluetooth speaker  www.etbverlinde.nl
Pluym Drankenhandel 1 x Wijnpakket www.drankenhandelpluym.nl
Print & Press 1 x Canvas 50x70 www.printandpress.nl
Mia's Axel 2 x Dinerbon www.miasaxel.nl
Restaurant Bonne Foi - Terneuzen 1 x Dinerbon  www.bonnefoi.nl
De Zeeuwse 1 x Wielershirt XL www.dezeeuwse.nl
Boekhandel Van der Sande 1 x Boekenpakket geen eigen website
Henno Cysouw optiek 1 x Zonnebril www.hennocysouw.nl
Mia's Axel 2 x 2 personen High Tea www.miasaxel.nl
Grand Cafe Ter Nose 2 personen High Tea www.ternose.nl
Deto Jeans 3 x Kledingbon € 25 www.detojeans.nl
Cinecity Terneuzen 1 x 2 bioscoopkaartjes  www.cinecity.nl
Bakkerij Van de Velde - Terneuzen 1 x Slagroomtaart www.banket.nu
Bakkerij Schot - terneuzen 8 x 6 pers. Slagroomtaart www.bakkerijschot.nl
SKS Germany 20 x fietspomp www.sks-germany.com
Parfurmerie Cristal 1 x verrassingspakket geen eigen website